Apie projektą
2005 metais pradėtas  statyti naujas gyvenamųjų namų kvartalas  „PAVASARIS“.  Kvartalas  yra Vilniaus miesto Lazdynų mikrorajone,  kur išvystyta infrastruktūra – labai geri privažiavimo keliai (netoliese susikerta pietinis ir vakarinis Vilniaus aplinkeliai), šalia yra keli vaikų lopšeliai-darželiai (artimiausi yra Jonažolių g. 17 ir Šiltnamių g.36), vidurinės mokyklos, keli prekybos centrai, uždaras plaukimo  baseinas, pasivaikščiojimo ir dviračių takai.

Kvartalas statomas keliais etapais siekiant maksimaliai patenkinti  pirkėjų ir gyventojų  lūkesčius, daug dėmesio skiriant gerbūviui  ir gyvenamajai aplinkai sutvarkyti. Statybos metu rekonstruota Šiltnamių gatvė: ji praplėsta, įrengti šaligatviai  bei apšvietimas. Kiemuose  pasodinti dekoratyviniai klevai ir kiti  medžiai, įrengtos šiuolaikiškos vaikų žaidimo aikštelės, suoliukai. Pirmo aukšto  butuose įrengti vidiniai kiemeliai, kurie sukuria jaukumo ir  privatumo šių butų gyventojams.

Statomas kvartalas yra stilistiškai vientisas, tačiau kiekvienas  pastatas yra suprojektuotas savitu stiliumi ir nuo kitų skiriasi  individualiomis detalėmis – skirtingų formų erkeriais, balkonais,  langų linijų ritmu. Fasadų apdailai naudojamos ekologiškos  klinkerio plytos (iki 3 aukšto) derinamos su tinku. Daugiabučiuose įrengti  “Kone” liftai, veikiantys tyliau ir tolygiai. Šalia namų  įrengtos izoliuotos ir centralizuotos šiukšlių šalinimo  sistemos, kurios talpyklos yra po žeme. Balkonams įstiklinti  naudojami Skandinavijos šalyse išbandyti ir gerai tiek gyventojų,  tiek specialistų įvertinti aliuminio profiliai, kurie derinyje su  klinkerio plytomis suteikia namams prabangumo ir išskirtinumo.

Pirmajame statybos etape 2007 metais baigti statyti korpusai K1 ir K2 (visi butai parduoti).

Antrajame statybos etape 2008 metais  baigti  statyti  korpusai K3 ir K5 (visi butai parduoti). Korpuse K5 (Jonažolių g. 17) įrengtas vaikų lopšelis-darželis.

Trečiajame statybos etape 2009 metais baigti statyti  korpusai K4 ir K6 (visi butai parduoti).
 
Ketvirtajame statybos etape 2015 metais baigti statyti  korpusai K8 ir K10 (visi butai parduoti).  
 
Penktajame statybos etape 2016 metais baigti statyti paskutiniai kvartalo korpusai K7 ir K9. Butai  parduodami su daline ir pilna apdaila. Liko 1 butas!
 

Paskutinės kvartalo  naujienos:
2016-09-27 priduotas Valstybinei komisijai korpusas K9!
Didelis butų pasirinkimas korpusuose K7 ir K9 (visi namai priduoti Valstybinei komisijai)!
Turime butus ir su pilna apdaila! 
AB Šiaulių bankas teikia paskolas  kvartalo butų ir garažų pirkėjams!

Įdomi informacija:
2009 m. "PAVASARIO" kvartale atidarytas "IKI" prekybos  centras.
2010 m. "PAVASARIO" kvartale atidarytas Valstybinis vaikų lopšelis-darželis (korpusas K5)!
2011 m. "PAVASARIO" kvartale atidaryta antra Valstybinio vaikų lopšelio-darželio grupė (korpusas K5)!

 
Dėl smulkesnės informacijos kreiptis į UAB "Pavasaris"  (8-5) 2448096,  el. paštas: info@pavasaris.net  Jonažolių g. 3-113, Vilnius.